|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 14:47
|
|
Bus 18
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Vigerslev Allé (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Sjællandsbroen)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Ørestad St., Kay Fiskers Plads (Ørestad St.)
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
|