|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 13:34
|
|
Bus 207
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 13:39
|
|
Kl. 13:39
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Gevninge Bygade (Dalager)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Gevninge, Forsamlingshus (Lindenborgvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Allerslev kirke (Lejrevej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Fugletoften (Alfarvejen)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
|