Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Gartnervang | Kl. 09:32 | Bus 206 | ||||
Astersvej (Østre Ringvej) | Kl. 09:33 | Kl. 09:33 | ||||
Guldblommevej (Vindingevej) | Kl. 09:36 | Kl. 09:36 | ||||
Gyvelvej (Bymarken) | Kl. 09:37 | Kl. 09:37 | ||||
Roskilde Svømmehal (Bymarken) | Kl. 09:38 | Kl. 09:38 | ||||
Hedevænget (Københavnsvej) | Kl. 09:39 | Kl. 09:39 | ||||
Hedeboparken (Dommervænget) | Kl. 09:41 | Kl. 09:41 | ||||
Hedemølleparken (Dommervænget) | Kl. 09:42 | Kl. 09:42 | ||||
Ro's Torv (Københavnsvej) | Kl. 09:44 | Kl. 09:44 | ||||
Kong Valdemars Vej (Algade) | Kl. 09:47 | Kl. 09:47 | ||||
Roskilde St. (Jernbanegade) | Kl. 09:48 | Kl. 09:48 | ||||
Roskilde St. (Stationscentret) | Kl. 09:50 |