|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
|
|
Kl. 17:26
|
|
Bus 33
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 17:33
|
|
Kl. 17:33
|
|
|
|
Islands Brygge St. (Njalsgade)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Amagerfælled Skole (Amagerfælledvej)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Hørgården (Amagerfælledvej)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
Grønjords Kollegiet (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Tingvej (Peder Lykkes Vej)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Irlandsvej (Englandsvej)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Dyvekeskolen (Englandsvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Sundbyvestervej (Englandsvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Vejlands Allé (Røde Mellemvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Gårdfæstevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Toskiftevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Kanadavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Kongelundsvej (Slusevej)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Ørestad St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Vestamager St. (Ørestads Boulevard)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Foldbyvej (Otto Baches Allé)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Otto Baches Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
Pilegård Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Ryumgårdsvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Kollundvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
|