|
Musicon (Maglelunden)
|
|
|
Kl. 14:35
|
|
Bus 202A
|
|
Teknisk Skole, HTX (Maglelunden)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Stenkrogen (Køgevej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Gartnervang (Køgevej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Ringparken (Køgevej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Rådhuset (Køgevej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Roskilde St., Sygehuset (Køgevej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Schmeltz Plads
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Absalons Skole (Støden)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Kildehusvej (Helligkorsvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Ahornvej (Møllehusvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Vestergade (Møllehusvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Sct. Jørgensbjerg Lokalcenter (Møllehusvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Rørmosen (Låddenhøj)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Bjergmarken (Låddenhøj)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Horsehøj (Låddenhøj)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Peblingevej (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
|
Margrethehåb (Margrethehåbsvej)
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
|