|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 09:43
|
|
Bus 347
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Marienlyst Allé (Nygade)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 09:50
|
|
Kl. 09:50
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
|
Hornbæk St.
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
|