|
Sophienlund (Sophienborg Allé)
|
|
|
Kl. 06:13
|
|
Bus 302
|
|
Sophienborg Park (Sophienborg Allé)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Sophienborg (Rugvangen)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Rugvangen (Rugvangen, busslusen)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Sommersvej (Kirsebær Allé)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Birkebakken (Kirsebær Allé)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Kastanjeparken (Hillerødsholms Allé)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Skoleparken (Hillerødsholms Allé)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Thurahsvej (Hillerødsholms Allé)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Hillerødsholmskolen (Hillerødsholms Allé)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Stutmestervej (Frederiksværksgade)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Rådhusstræde (Frederiksværksgade)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Frederiksborg Slot (Slangerupgade)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Slotsarkaderne (Nordstensvej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Frederiksgade (Hostrupsvej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Østergade (Hostrupsvej)
|
Kl. 06:28
|
|
Kl. 06:28
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:33
|
|
|
|
Helsingørsgade (Nordre Jernbanevej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Møllevang (Helsingørsgade)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Kirsebærbakken (Skansevej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Tamsborgvej (Dyrehavevej)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Nordsjællands Hospital - Hillerød (Dyrehavevej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Psykiatrisk Hospital (Dyrehavevej)
|
Kl. 06:39
|
|
Kl. 06:39
|
|
|
|
Folevang (Dyrehavevej)
|
Kl. 06:40
|
|
Kl. 06:40
|
|
|
|
Fredskovhellet Nord (Fredskovhellet)
|
Kl. 06:41
|
|
Kl. 06:41
|
|
|
|
Ved Egedam (Fredskovhellet)
|
Kl. 06:42
|
|
Kl. 06:42
|
|
|
|
Egedammen (Fredskovhellet)
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
|