|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 16:12
|
|
Bus 570
|
D
|
|
Ringstedgade (Farimagsvej)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 16:13
|
|
Kl. 16:13
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 16:14
|
|
Kl. 16:14
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 16:15
|
|
Kl. 16:15
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 16:16
|
|
Kl. 16:16
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 16:17
|
|
Kl. 16:17
|
|
|
|
|
Ganges Bro (Sorøvej)
|
Kl. 16:21
|
|
Kl. 16:21
|
|
|
|
|
Gerdrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 16:22
|
|
Kl. 16:22
|
|
|
|
|
Kagstrupvej (Skelbyvej)
|
Kl. 16:24
|
|
Kl. 16:24
|
|
|
|
|
Skelbyvej v skoven (Skelbyvej)
|
Kl. 16:25
|
|
Kl. 16:25
|
|
|
|
|
Skelby (Skelbyvej)
|
Kl. 16:27
|
|
Kl. 16:27
|
|
|
|
|
Søpark Alle (Nyvej)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
|
Glumsø, Søvænget (Storegade)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Glumsø, Realskolevej (Ringstedvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Nøddevej (Nyvej)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
|
Åsøvej (Nyvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|
Ny Skolevej (Sorøvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|
Spurvevej (Sorøvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
|
Næsby Vrå (Sorøvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Vink - Næsby bro (Skelbyvej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
|
Næstvedvej
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
|
Alstedvej (Næstvedvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
|
Broby Overdrev (Næstvedvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|
Skolevej (Næstvedvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
|
Frederiksbergvej (Næstvedvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
|
Feldskovvej (Skælskørvej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
|
|