|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 13:57
|
|
Bus 350S
|
B
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
|
|