|
Rungsted Kyst St., Øst (Rungstedvej)
|
|
|
Kl. 20:26
|
|
Bus 381
|
|
Frihedsvej (Rungstedvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Pennehaven (Rungstedvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Vallerød Banevej (Rungstedvej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Sanskevej (Rungstedvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Ørbæksvej (Rungstedvej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Hørsholm Skole (Rungstedvej)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Selmersvej (Rungstedvej)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Hørsholm Ridebane (Rungstedvej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Mosevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
Hækkevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Ved Åbredden (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Bloustrødvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Breelteparken (Bloustrødvej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Stenhavevej (Bloustrødvej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Stampetoften (Stampevej)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
Markvænget (Stampevej)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
Transformatorstationen (Agiltevej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Overdamsvej (Agiltevej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Grønnegade (Agiltevej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Stumpedyssevej (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Ved Sjælsølund (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Hørsholm Planteskole (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Sjælsmark Landsbyen (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Kettingevej (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
Center Sandholm (Sandholmgårdsvej)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Sandholmgårdsvej (Blovstrød Allé)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Pilegårdsvej (Blovstrød Allé)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Blovstrød Allé (Sjælsø Allé)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Vestervang (Sjælsø Allé)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Dalbovej (Kongevejen)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Sortemosevej (Banevang)
|
Kl. 20:58
|
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
|