|
Rødovre Centrum (Rødovre Parkvej)
|
|
|
Kl. 16:47
|
|
Bus 132
|
|
Birkmosevej (Rødovre Parkvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Præstebakken (Rødovrevej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Sylvestervej (Rødovrevej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Veronikavej (Rødovrevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Ørbygård (Roskildevej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Randrupvej (Roskildevej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Damhustorvet (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Randrupvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
Hvidovre St. (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Holmelundsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Åstrupgårdsvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Hvidovre Butikstorv (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Rosenhøj (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Brostykkevej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Antvorskovvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Catherine Booths Vej (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Paris Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Friheden St.
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|