|
Stenløse St.
|
|
|
Kl. 14:46
|
|
Bus 358
|
|
Halkærvej (Krogholmvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
Krogholmvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Vølundsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Svalehøjvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Lyshøjvej (Frodebjergvej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Værebrovej (Osvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Stærevej (Osvej)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Paulsvej (Osvej)
|
Kl. 15:00
|
|
Kl. 15:00
|
|
|
|
Nordmarksvej (Osvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Lønager (Nordmarksvej)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
Råmosevej (Nordmarksvej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Jyllinge Nordhavn (Nordmarksvej)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Kløvervej (Rådalsvej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Egesvinget (Rådalsvej)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
Markskellet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Læhegnet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Lindegård (Lindegårdsvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Møllehaven
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Fiskergårdsvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Vink - Hejnstrup (Hejnstrupvej)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Roskilde Lilleskole (Gundsølillevej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 15:40
|
|
Kl. 15:40
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 15:52
|
|
Kl. 15:52
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 15:54
|
|
Kl. 15:54
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 15:55
|
|
Kl. 15:55
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 15:59
|
|
|
|
|