|
Borup St.
|
|
|
Kl. 11:59
|
|
Bus 246
|
|
Bækgårdsvej (Kimmerslevvej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Bækgårdsvej
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Vestre Ringvej, Vendeplads (Vestre Ringvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Gummersmarkvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Tingbjerggård (Ringstedvej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Vollerslevvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Bjæverskov, Lidemarksvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Sandet (Ringstedvej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Vindegårdsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Ud for Fyrrevej (Ringstedvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Vemmedrup (Ringstedvej)
|
Kl. 12:15
|
|
Kl. 12:15
|
|
|
|
Spanagervej (Ejbyvej)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
Sikavej (Ejbyvej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
Ejby, Egernets Kvarter (Gemsevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Grævlingens Kvarter (Gemsevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Hjortens Kvarter (Gemsevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Ejbyvej (Salbyvej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Salbyvej 202 (Salbyvej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Lille Salby (Salbyvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Salbyvej (Højelsevej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
Store Salby (Højelsevej)
|
Kl. 12:26
|
|
Kl. 12:26
|
|
|
|
Store Salby (Lyngvej)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Ølby By (Lyngvej)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
EUC Køge, Campus (Lyngvej)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Centervej (Nordhøj)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Bragesvej (Mimersvej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Ølsemagle Kirkevej
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Køge Nord St. (Nordstjernen)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Køge Nord, Egedesvej (Egedesvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Lille Skensved, Naurbjergvej (Egedesvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Naurbjergvej (Yderholmvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Majengen (Yderholmvej)
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:45
|
|
|
|
Jersie (Yderholmvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Jersie Hallen (Åsvej)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Åsager (Åsvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Ankerhusvej (Taastrupvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Vestre Grænsevej (Taastrupvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Litorinavej (Taastrupvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Elmelyparken (Solrød Byvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Solrød Rådhus (Solrød Byvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Solrød Strand St.
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
|