|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 05:30
|
|
Bus 358
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 05:30
|
|
Kl. 05:30
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 05:32
|
|
Kl. 05:32
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 05:33
|
|
Kl. 05:33
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 05:34
|
|
Kl. 05:34
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 05:34
|
|
Kl. 05:34
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 05:36
|
|
Kl. 05:36
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 05:37
|
|
Kl. 05:37
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 05:37
|
|
Kl. 05:37
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:38
|
|
Kl. 05:38
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:39
|
|
Kl. 05:39
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 05:40
|
|
Kl. 05:40
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 05:41
|
|
Kl. 05:41
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 05:45
|
|
Kl. 05:45
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 05:46
|
|
Kl. 05:46
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 05:47
|
|
Kl. 05:47
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 05:48
|
|
Kl. 05:48
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:49
|
|
Kl. 05:49
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:52
|
|
Kl. 05:52
|
|
|
|
Roskilde Lilleskole (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:55
|
|
Kl. 05:55
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 05:56
|
|
Kl. 05:56
|
|
|
|
Vink - Hejnstrup (Hejnstrupvej)
|
Kl. 05:58
|
|
Kl. 05:58
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 06:00
|
|
Kl. 06:00
|
|
|
|
Fiskergårdsvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 06:01
|
|
Kl. 06:01
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 06:02
|
|
Kl. 06:02
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 06:03
|
|
Kl. 06:03
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:04
|
|
Kl. 06:04
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 06:05
|
|
Kl. 06:05
|
|
|
|
Møllehaven (Møllevej)
|
Kl. 06:08
|
|
Kl. 06:08
|
|
|
|
Lindegård (Lindegårdsvej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Læhegnet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 06:09
|
|
Kl. 06:09
|
|
|
|
Markskellet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 06:10
|
|
Kl. 06:10
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 06:12
|
|
Kl. 06:12
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 06:14
|
|
Kl. 06:14
|
|
|
|
Egesvinget (Rådalsvej)
|
Kl. 06:15
|
|
Kl. 06:15
|
|
|
|
Kløvervej (Rådalsvej)
|
Kl. 06:16
|
|
Kl. 06:16
|
|
|
|
Jyllinge Nordhavn (Nordmarksvej)
|
Kl. 06:17
|
|
Kl. 06:17
|
|
|
|
Råmosevej (Nordmarksvej)
|
Kl. 06:18
|
|
Kl. 06:18
|
|
|
|
Lønager (Nordmarksvej)
|
Kl. 06:19
|
|
Kl. 06:19
|
|
|
|
Nordmarksvej, Osvej (Nordmarksvej)
|
Kl. 06:20
|
|
Kl. 06:20
|
|
|
|
Paulsvej (Osvej)
|
Kl. 06:21
|
|
Kl. 06:21
|
|
|
|
Stærevej (Osvej)
|
Kl. 06:22
|
|
Kl. 06:22
|
|
|
|
Værebrovej (Osvej)
|
Kl. 06:23
|
|
Kl. 06:23
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 06:25
|
|
Kl. 06:25
|
|
|
|
Frodebjergvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 06:26
|
|
Kl. 06:26
|
|
|
|
Svalehøjvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 06:27
|
|
Kl. 06:27
|
|
|
|
Krogholmvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 06:29
|
|
Kl. 06:29
|
|
|
|
Vølundsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 06:31
|
|
Kl. 06:31
|
|
|
|
|
Halkærvej (Krogholmvej)
|
Kl. 06:34
|
|
Kl. 06:34
|
|
|
|
Stenløse St.
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
|