|
Ishøj St.
|
|
|
Kl. 20:39
|
|
Bus 127
|
|
Brohuset (Vejlebrovej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Vejlebroskolen (Gildbrovej)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Vildtbanestien (Gildbrovej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
Bus 127
|
|
Bredekærs Vænge (Vildtbanevej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Kærbo (Ishøj Boulevard)
|
Kl. 20:43
|
|
Kl. 20:43
|
|
|
|
Ishøj St.
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
Bus 127
|
|
Skyttestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Strandgårdskolen (Ishøj Søvej)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Lundestien (Ishøj Søvej)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Ishøjstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 20:51
|
|
Kl. 20:51
|
|
|
|
Centerstien (Ishøj Parkvej)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Industribuen (Ishøj Stationsvej)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Vejleåvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
Pilemøllevej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Kirkebjerggård (Ishøj Bygade)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Ishøj Skole (Ishøj Bygade)
|
Kl. 20:58
|
|
Kl. 20:58
|
|
|
|
Friggasvej (Ishøj Bygade)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
Torsbo (Køgevej)
|
Kl. 21:00
|
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
Hveen Boulevard (Køgevej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Budstikken (Røjlevangen)
|
Kl. 21:03
|
|
Kl. 21:03
|
|
|
|
Rønnevang Kirke (Røjlevangen)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Rugkærgårdsvej (Køgevej)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
Borgerskolen (Høje Taastrup Vej)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Gasværksvej (Vesterparken)
|
Kl. 21:06
|
|
Kl. 21:06
|
|
|
|
Fredensvej (Vesterparken)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Taastrup St.
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
|