|
Slangerup Rutebilstation
|
|
|
Kl. 12:34
|
|
Bus 158
|
|
Lindegårds Allé (Slagslundevej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Rappendamsvej (Slagslundevej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Skovvej (Gulbjergvej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Ellekær Vænge (Gulbjergvej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Klokkekildevej (Hesselvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Asserhøj (Måløvvej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Toppevadvej (Måløvvej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Galgebakken (Måløvvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Bogøgårdsvej (Knardrupvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Knardrup Bygade (Knardrupvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Rolandsgård (Knardrupvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Kalveholmvej (Knardrupvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Kildedal St.
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
|