|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
|
|
Kl. 18:05
|
|
Bus 217
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Stendyssevej (Piledyssen)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Piledyssen (Holmevej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
Holmegård (Holmevej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
Knudsbjergvej (Holmevej)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
Ellevej (Holmevej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Holmevej 131 (Holmevej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Løjesøvej (Hovevej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Veksø St. (Hovevej)
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
|