|
Dragør Stationsplads
|
|
|
Kl. 10:45
|
|
Bus 250S
|
|
Dragør Skole (Vestgrønningen)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Idrætsstien (Søndre Strandvej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Vierdiget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Hollændervænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Søndre Røsevej (Krudttårnsvej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Mågevænget (Krudttårnsvej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Store Magleby Strandvej (Møllevej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Fasanvænget (Møllevej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Ingstrup Allé (Englandsvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Brønderslev Allé (Englandsvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Øresundsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Amagerbro St. (Amagerbrogade)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Ørestads Boulevard (Amager Boulevard)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 11:28
|
|
Kl. 11:28
|
|
|
|
Rådhuspladsen St. (H.C. Andersens Boulevard)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Forum St. (Rosenørns Allé)
|
Kl. 11:35
|
|
Kl. 11:35
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Borups Plads
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Høsterkøbgade (Lundtoftegade)
|
Kl. 11:42
|
|
Kl. 11:42
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Hillerødmotorvejen, Tingbjerg (Hillerødmotorvejen)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Mørkhøj (Mørkhøjvej)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
Sydmarken (Gladsaxe Møllevej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Gladsaxe Trafikplads, Terminalen
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
|