|
Snekkersten St.
|
|
|
Kl. 18:01
|
|
Bus 802
|
|
Borupgårdskolen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Tjørnevej (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
Bøgebakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Solbakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Montebello (Gurrevej)
|
Kl. 18:07
|
|
Kl. 18:07
|
|
|
|
Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Kierboesvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 18:08
|
|
Kl. 18:08
|
|
|
|
Belvederevej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Kongevejen (Mads Holms Vej)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 18:12
|
|
Kl. 18:12
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|