|
Holte St.
|
|
|
Kl. 15:29
|
|
Bus 385
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
Kongevejen 489 (Kongevejen)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Birkerød Kongevej 4 (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
Skovrødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Søndervangen (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Birkerød Hovedgade (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Bakkevej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Kajerødvej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:38
|
|
Kl. 15:38
|
|
|
|
Byagervej (Birkerød Kongevej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Høveltevej (Kongevejen)
|
Kl. 15:41
|
|
Kl. 15:41
|
|
|
|
Blovstrød Byvej (Kongevejen)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Sortemosevej (Banevang)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Centerhallen (Lilledal)
|
Kl. 15:47
|
|
Kl. 15:47
|
|
|
|
Prøvestensvej (Kollerødvej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Anemonevej (Kollerødvej)
|
Kl. 15:49
|
|
Kl. 15:49
|
|
|
|
Kirsebærgården (Kollerødvej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
|
Askevangen (Rønneholt Parkvej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Allerød, Rønneholtparken (Violvej)
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
|