|
Vallensbæk St.
|
|
|
Kl. 17:37
|
|
Bus 144
|
|
|
Rønnebækhus (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
|
Gammelgårds Allé (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
|
Sønder Ringvej (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 17:39
|
|
Kl. 17:39
|
|
|
|
|
Vejlegårdsparken (Vejlesvinget)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
|
Liselundsvej (Vejlesvinget)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
|
Lundbækvej (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
|
Idræts Allé (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
|
Bygaden (Møllestensager)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk By, Toftevej (Bygaden)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|
Bækrenden (Bygaden)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Kirke (Brøndbyvej)
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Torvevej (Brøndbyvej)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
|
Syvhøjvænge (Vallensbækvej)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
|
Nørrestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 17:47
|
|
Kl. 17:47
|
|
|
|
|
Pilestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
|
Skolestien (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
|
Albertslund Gymnasium (Albertslundvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
|
Nordmarks Allé (Albertslundvej)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
|
Kildegården (Stensmosevej)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
|
Damgården (Stensmosevej)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
|
Bispehusene (Roholmsvej)
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
|
Teglmosevej (Roholmsvej)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Galgebakken (Gl. Landevej)
|
Kl. 18:02
|
|
Kl. 18:02
|
|
|
|
|
Risby (Ledøjevej)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
|
Margrethelund (Risbyvej)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
|
Haretoften (Risbyvej)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
|
Egegård (Ledøjetoften)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
|
HF Stuvehøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 18:14
|
|
Kl. 18:14
|
|
|
|
|
HF Rønhøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 18:16
|
|
Kl. 18:16
|
|
|
|
|
Grantofteparken (Ågerupvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
|
Grantofteskolen (Ågerupvej)
|
Kl. 18:17
|
|
Kl. 18:17
|
|
|
|
|
Grantoftecentret (Vestbuen)
|
Kl. 18:19
|
|
Kl. 18:19
|
|
|
|
|
|
Telegrafvej (Vestbuen)
|
Kl. 18:20
|
|
Kl. 18:20
|
|
|
|
|
Nygårdsvej (Præstevænget)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
|
Lindehaven (Præstevænget)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
|
D
|