|
Vallensbæk St.
|
|
|
Kl. 16:37
|
|
Bus 144
|
|
|
Rønnebækhus (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
|
Gammelgårds Allé (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
|
Sønder Ringvej (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
|
Vejlegårdsparken (Vejlesvinget)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
|
Liselundsvej (Vejlesvinget)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
|
Lundbækvej (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
|
Idræts Allé (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
|
Bygaden (Møllestensager)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk By, Toftevej (Bygaden)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Bækrenden (Bygaden)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Kirke (Brøndbyvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Torvevej (Brøndbyvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
|
Syvhøjvænge (Vallensbækvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
|
Nørrestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|
Pilestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
|
Skolestien (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
|
Albertslund Gymnasium (Albertslundvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
|
Nordmarks Allé (Albertslundvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 16:54
|
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
|
Kildegården (Stensmosevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
|
Damgården (Stensmosevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
|
Bispehusene (Roholmsvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
|
Teglmosevej (Roholmsvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Galgebakken (Gl. Landevej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Risby (Ledøjevej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
|
Margrethelund (Risbyvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
|
Haretoften (Risbyvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
|
Egegård (Ledøjetoften)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
|
HF Stuvehøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
|
HF Rønhøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
|
Grantofteparken (Ågerupvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
|
Grantofteskolen (Ågerupvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
|
Grantoftecentret (Vestbuen)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
|
|
Telegrafvej (Vestbuen)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
|
Nygårdsvej (Præstevænget)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
|
Lindehaven (Præstevænget)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
|
D
|