|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 16:55
|
|
Bus 36
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Kongelundsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 17:08
|
|
Kl. 17:08
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Østermarievej (Tårnbyvej)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Saltværksvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Skøjtevej (Amager Strandvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
|