|
Aabenraa Busstation
|
|
|
Kl. 08:42
|
|
Bus 129
|
|
H P Hanssens Gade v Nørreport
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Jernbanegade (Aabenraa)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Langrode v Grønnegården
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
Langrode v Vestvejen
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Løgumklostervej v Petersborg
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Løgumklostervej v Møllepold
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Løgumklostervej v Erik Jessens Vej (Aabenraa)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Ribevej v Brundevej (Rødekro)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Rødekro, Ringvej v Østergade
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Brunde Kirkevej
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Hærvejen
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Rødekro St. (bus)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v skolen
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v Hellevadvej
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej syd (Rødekro)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej nord (Rødekro)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Hovslund Stationsby
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Strandelhjørnvej v Tyrholmvej (Vojens)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Rangstrupvej v Over Jerstalvej
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Bovvej (Agerskov)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Neder Geestrup, Bovvej (Toftlund)
|
Kl. 09:24
|
|
Kl. 09:24
|
|
|
|
Tjørnevej (Toftlund)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Nyboder v Toftegården (Toftlund)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Nyboder v Toftlund Skole (Toftlund)
|
Kl. 09:29
|
|
Kl. 09:29
|
|
|
|
Toftlund Busstation
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Højrup (Gram)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Arnum, Vestergade
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Spandet, Stationsvej (Ribe)
|
Kl. 09:47
|
|
Kl. 09:47
|
|
|
|
Høm, Toftlundvej (Ribe)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Damhus (Ribe)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Rosen Allé (Ribe)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Ribe Rutebilstation
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
|