|
Hvalsø St. (Hvalsø St)
|
|
|
Kl. 14:10
|
|
Bus 236
|
|
Gundestedgård (Holbækvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Spurvevej (Bjergskovvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Bjergskovvej (Alsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Omøvej (Rømøvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Kirke Såby Kirke (Bogøvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Magnolievej (Egevej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Landevejen (Egevej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Korsvejen (Ryevej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Torkilstrup (Odinsvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Vink - Egtvedgård (Ryevej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Vink - Skovvejen (Torkilstrupvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Vink - Torkilstrupvej (Torkilstrupvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Rye (Ryegade)
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|