|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
|
|
Kl. 16:27
|
|
Bus 101A
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 16:28
|
|
Kl. 16:28
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 16:30
|
|
Kl. 16:30
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 16:33
|
|
Kl. 16:33
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 16:42
|
|
Kl. 16:42
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 16:54
|
|
|
|
|