|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
|
|
Kl. 16:57
|
|
Bus 110
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 17:01
|
|
Kl. 17:01
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Møllevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Pilehaven (Assens Kommune)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Møllerhuse (Assens Kommune)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Egebjergvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Kærumvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Rybergsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Ebberup (Assens Kommune)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Ravnekærvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Prinsevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Mosemarksvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Voldtofte (Assens Kommune)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Haarby Kirke (Assens Kommune)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Haarby Rtb. (Assens Kommune)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Akkerupvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Spangevej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Skallebjergvej (Assens Kommune)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Vøjstrup (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
Bakkevej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:35
|
|
Kl. 17:35
|
|
|
|
Kohavegyden (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:36
|
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
Nr. Broby Kirke (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Østerågade (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:38
|
|
Kl. 17:38
|
|
|
|
Brandholmvej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Vittinge (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Ruevej / Odensevej (Faaborg Midtfyn)
|
Kl. 17:42
|
|
Kl. 17:42
|
|
|
|
Vejlevej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:43
|
|
Kl. 17:43
|
|
|
|
Skærevej / Fangel (Odense Kommune)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Borrebyvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Fangel (Odense Kommune)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Fangelvej 56 (Odense Kommune)
|
Kl. 17:46
|
|
Kl. 17:46
|
|
|
|
Kratholmvej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Vesterdalen (Odense Kommune)
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Skt. Klemensskolen (Odense Kommune)
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Stenløsevej 337 (Odense Kommune)
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Stenløse Bygade (Odense Kommune)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Skovbrynet (Odense Kommune)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Rulkehøjen (Odense Kommune)
|
Kl. 17:54
|
|
Kl. 17:54
|
|
|
|
Bjergmarken (Odense Kommune)
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
P. M. Madsens Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Hjallesegade (Odense Kommune)
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Hjallese Station (Odense Kommune)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
|
DCU / Stenløsevej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:01
|
|
Kl. 18:01
|
|
|
|
Den Fynske Landsby (Odense Kommune)
|
Kl. 18:03
|
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
Hunderupvej / Læssøegade (Odense Kommune)
|
Kl. 18:04
|
|
Kl. 18:04
|
|
|
|
Chr. Richardts Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Skt. Knuds Gymnasium (Odense Kommune)
|
Kl. 18:05
|
|
Kl. 18:05
|
|
|
|
Læssøegade / Tietgens Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 18:06
|
|
Kl. 18:06
|
|
|
|
Munkerisvej / Hjallesevej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:09
|
|
Kl. 18:09
|
|
|
|
Rosengårdsvej (Odense Kommune)
|
Kl. 18:10
|
|
Kl. 18:10
|
|
|
|
Benedikts Plads (Odense Kommune)
|
Kl. 18:11
|
|
Kl. 18:11
|
|
|
|
Frederiksgade (Odense Kommune)
|
Kl. 18:13
|
|
Kl. 18:13
|
|
|
|
Hans Mules Gade (Odense Kommune)
|
Kl. 18:15
|
|
Kl. 18:15
|
|
|
|
OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
|