|
Hellebo Park
|
|
|
Kl. 20:22
|
|
Bus 353
|
|
Helsingør Hallen (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Tårnhøjvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Gefionsvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Hamlets Vænge (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Rolfsvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 20:25
|
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
Marienlyst Slot (Marienlyst Allé)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Gernersvej (Sankt Anna Gade)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Stenvinkelsvej (Allegade)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Havnepladsen (Jernbanevej)
|
Kl. 20:30
|
|
Kl. 20:30
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
Bus 353
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Flynderborgvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Trykkerdammen (Søndre Strandvej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
Skansørevej (Strandvejen)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Bergmansdalsvej (Søndre Strandvej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Bøgebakken (Søndre Strandvej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Violvej (Snerlevej)
|
Kl. 20:38
|
|
Kl. 20:38
|
|
|
|
Kløvervej (Snerlevej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Hestens Bakke, Øst (Hestens Bakke)
|
Kl. 20:40
|
|
Kl. 20:40
|
|
|
|
Hestens Bakke, Vest (Hestens Bakke)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Blishøj (Borgm.P.Christensens Vej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Prøvestenscentret
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Helsingør Sundhedshus (Prøvestensvej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Retten i Helsingør (Prøvestensvej)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Støberivej (Kongevejen)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Rørtangvej (Kongevejen)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
Kongevejen 261 (Kongevejen)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Nyrup Hegn (Kongevejen)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Mørdrupvej (Kongevejen)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Nyrup Camping (Kongevejen)
|
Kl. 20:51
|
|
Kl. 20:51
|
|
|
|
Hejreskovvej (Egeskovvej)
|
Kl. 20:52
|
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
Oldenvej (Egeskovvej)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 20:53
|
|
Kl. 20:53
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 20:54
|
|
Kl. 20:54
|
|
|
|
Lergravsvej (Kongevejen)
|
Kl. 20:55
|
|
Kl. 20:55
|
|
|
|
Toeltvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 20:56
|
|
Kl. 20:56
|
|
|
|
Nybovej (Hørsholmvej)
|
Kl. 20:57
|
|
Kl. 20:57
|
|
|
|
Fredensborgvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
Kromosevej (Hørsholmvej)
|
Kl. 20:59
|
|
Kl. 20:59
|
|
|
|
Enghaven (Hørsholmvej)
|
Kl. 21:00
|
|
Kl. 21:00
|
|
|
|
Storemosen (Hørsholmvej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Damgård (Niverød Kongevej)
|
Kl. 21:01
|
|
Kl. 21:01
|
|
|
|
Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej)
|
Kl. 21:02
|
|
Kl. 21:02
|
|
|
|
Niverød, Engvej (Niverød Kongevej)
|
Kl. 21:03
|
|
Kl. 21:03
|
|
|
|
Åvænget (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Kirkesti (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 21:04
|
|
Kl. 21:04
|
|
|
|
Møllevej, Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 21:05
|
|
Kl. 21:05
|
|
|
|
Tornehaven (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Kornager (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 21:07
|
|
Kl. 21:07
|
|
|
|
Rugvænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 21:08
|
|
Kl. 21:08
|
|
|
|
Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 21:09
|
|
Kl. 21:09
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 21:10
|
|
Kl. 21:10
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 21:11
|
|
Kl. 21:11
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 21:12
|
|
Kl. 21:12
|
|
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 21:13
|
|
Kl. 21:13
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 21:14
|
|
|
|
|