|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 12:33
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 12:33
|
|
Kl. 12:33
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:39
|
|
Kl. 12:39
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:41
|
|
Kl. 12:41
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 12:44
|
|
Kl. 12:44
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 12:49
|
|
Kl. 12:49
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 13:02
|
|
Kl. 13:02
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 13:04
|
|
Kl. 13:04
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
|