|
Skovshoved, Strandvejen (Teglgårdsvej)
|
|
|
Kl. 21:27
|
|
Bus 179
|
|
Skovshoved Skole (Teglgårdsvej)
|
Kl. 21:27
|
|
Kl. 21:27
|
|
|
|
Teglvænget (Teglgårdsvej)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
Ordrup Jagtvej (Teglgårdsvej)
|
Kl. 21:28
|
|
Kl. 21:28
|
|
|
|
Hyldegårds Tværvej (Hyldegårdsvej)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
Ordrup Gymnasium (Fredensvej)
|
Kl. 21:30
|
|
Kl. 21:30
|
|
|
|
Ejgårdsvej (Fredensvej)
|
Kl. 21:31
|
|
Kl. 21:31
|
|
|
|
Fredens Plads (Fredensvej)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
Lille Fredensvej (Fredensvej)
|
Kl. 21:32
|
|
Kl. 21:32
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 21:34
|
|
Kl. 21:34
|
|
|
|
Rådhusvej (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
Carl Baggers Allé (L.E. Bruuns Vej)
|
Kl. 21:35
|
|
Kl. 21:35
|
|
|
|
Gentofte Rådhus (Bernstorffsvej)
|
Kl. 21:37
|
|
Kl. 21:37
|
|
|
|
Kildeskovshallen (Adolphsvej)
|
Kl. 21:40
|
|
Kl. 21:40
|
|
|
|
Wilhelm Smidts Vej (Adolphsvej)
|
Kl. 21:41
|
|
Kl. 21:41
|
|
|
|
Gentofte Torv (Gentoftegade)
|
Kl. 21:42
|
|
Kl. 21:42
|
|
|
|
Skovrankevej (Gentoftegade)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
Anemonevej (Gentoftegade)
|
Kl. 21:43
|
|
Kl. 21:43
|
|
|
|
Ærenprisvej (Gentoftegade)
|
Kl. 21:44
|
|
Kl. 21:44
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 21:51
|
|
Kl. 21:51
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 21:52
|
|
Kl. 21:52
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 21:53
|
|
Kl. 21:53
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 21:55
|
|
Kl. 21:55
|
|
|
|
Ridebanevang (Jægersborg Allé)
|
Kl. 21:56
|
|
Kl. 21:56
|
|
|
|
Jægersborg St. (Jægersborg Allé)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Jægersborg St., Ibstrupv. (Jægersborgvej)
|
Kl. 21:57
|
|
Kl. 21:57
|
|
|
|
Tjørnebakken (Jægersborgvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
|
Håbets Allé (Jægersborgvej)
|
Kl. 21:59
|
|
Kl. 21:59
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 22:02
|
|
|
|
|