|
Hornbæk St.
|
|
|
Kl. 19:55
|
|
Bus 347
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 19:56
|
|
Kl. 19:56
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 19:57
|
|
Kl. 19:57
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 19:58
|
|
Kl. 19:58
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 20:03
|
|
Kl. 20:03
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 20:05
|
|
Kl. 20:05
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 20:08
|
|
Kl. 20:08
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 20:10
|
|
Kl. 20:10
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 20:12
|
|
Kl. 20:12
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 20:12
|
|
Kl. 20:12
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 20:17
|
|
Kl. 20:17
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 20:21
|
|
Kl. 20:21
|
|
|
|
Nygade (Kronborgvej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Havnepladsen (Jernbanevej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 20:25
|
|
|
|
|