Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden) | Kl. 10:02 | Bus 318 | ||||
Kærvej (Selsøvej) | Kl. 10:02 | Kl. 10:02 | ||||
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej) | Kl. 10:03 | Kl. 10:03 | ||||
Manderup (Selsøvej) | Kl. 10:05 | Kl. 10:05 | ||||
Selsø Kirke (Selsøvej) | Kl. 10:07 | Kl. 10:07 | ||||
Sønderby (Skovvejen) | Kl. 10:12 | Kl. 10:12 | ||||
Østby (Baunehøjvej) | Kl. 10:16 | Kl. 10:16 | ||||
Teglværksvej (Østbyvej) | Kl. 10:18 | Kl. 10:18 | ||||
Kildevej (Østbyvej) | Kl. 10:20 | Kl. 10:20 | ||||
Egevej (Østbyvej) | Kl. 10:21 | Kl. 10:21 | ||||
Torpevej (Østergade) | Kl. 10:21 | Kl. 10:21 | ||||
Skuldelev Kirke (Østergade) | Kl. 10:23 | Kl. 10:23 | ||||
Tørslev (Tørslevvej) | Kl. 10:27 | Kl. 10:27 | ||||
Gerlev (Bygaden) | Kl. 10:30 | Kl. 10:30 | ||||
Egelundsvej (Skovnæsvej) | Kl. 10:34 | Kl. 10:34 | ||||
Willumsens Museum (Færgevej) | Kl. 10:37 | Kl. 10:37 | ||||
Rosenvænget (Færgevej) | Kl. 10:37 | Kl. 10:37 | ||||
Borgervænget (Færgevej) | Kl. 10:38 | Kl. 10:38 | ||||
Skyllebakkegade (Færgevej) | Kl. 10:39 | Kl. 10:39 | ||||
Kalvøvej (Bruhnsvej) | Kl. 10:39 | Kl. 10:39 | ||||
Frederikssund St. | Kl. 10:41 |