|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 07:22
|
|
Bus 358
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Himmelev, Kragholm (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Roskilde Lilleskole (Gundsølillevej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Vink - Hejnstrup (Hejnstrupvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Fiskergårdsvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Møllehaven (Møllevej)
|
Kl. 08:00
|
|
Kl. 08:00
|
|
|
|
Lindegård (Lindegårdsvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Læhegnet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Markskellet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Egesvinget (Rådalsvej)
|
Kl. 08:07
|
|
Kl. 08:07
|
|
|
|
Kløvervej (Rådalsvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Jyllinge Nordhavn (Nordmarksvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Råmosevej (Nordmarksvej)
|
Kl. 08:10
|
|
Kl. 08:10
|
|
|
|
Lønager (Nordmarksvej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Nordmarksvej, Osvej (Nordmarksvej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Paulsvej (Osvej)
|
Kl. 08:13
|
|
Kl. 08:13
|
|
|
|
Stærevej (Osvej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
Værebrovej (Osvej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Frodebjergvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Svalehøjvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Krogholmvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Vølundsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
|
Halkærvej (Krogholmvej)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Stenløse St.
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
|