|
Vallensbæk St.
|
|
|
Kl. 18:37
|
|
Bus 144
|
|
|
Rønnebækhus (Vallensbæk Torvevej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
|
Gammelgårds Allé (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
|
Sønder Ringvej (Vejlegårdsparken)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
|
Vejlegårdsparken (Vejlesvinget)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
|
Liselundsvej (Vejlesvinget)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
|
Lundbækvej (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
|
Idræts Allé (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
|
Bygaden (Møllestensager)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk By, Toftevej (Bygaden)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
|
Bækrenden (Bygaden)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Kirke (Brøndbyvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
|
Vallensbæk Torvevej (Brøndbyvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
|
Syvhøjvænge (Vallensbækvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
|
Nørrestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
|
Pilestien (Vallensbækvej)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
|
Skolestien (Vejlegårdsvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
|
Albertslund Gymnasium (Albertslundvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
|
Nordmarks Allé (Albertslundvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
|
Kildegården (Stensmosevej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
|
Damgården (Stensmosevej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
|
Bispehusene (Roholmsvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
|
Teglmosevej (Roholmsvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Galgebakken (Gl. Landevej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Risby (Ledøjevej)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
|
Margrethelund (Risbyvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
|
Haretoften (Risbyvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
|
Ledøje, Holmevej (Ledøjetoften)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|
Præstetoften (Ledøjetoften)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
|
Egegård (Ledøjetoften)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
|
HF Stuvehøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
|
HF Rønhøjgård (Ågerupvej)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
|
Grantofteparken (Ågerupvej)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
|
Grantofteskolen (Ågerupvej)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
|
Grantoftecentret (Vestbuen)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
|
|
Telegrafvej (Vestbuen)
|
Kl. 19:20
|
|
Kl. 19:20
|
|
|
|
|
Nygårdsvej (Præstevænget)
|
Kl. 19:21
|
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
|
Lindehaven (Præstevænget)
|
Kl. 19:22
|
|
Kl. 19:22
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 19:24
|
|
|
|
|
D
|