|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
|
|
Kl. 13:43
|
|
Bus 36
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Kongelundsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:48
|
|
Kl. 13:48
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 13:53
|
|
Kl. 13:53
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Englandsvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Østermarievej (Tårnbyvej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Saltværksvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Skøjtevej (Amager Strandvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
|