|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
|
|
Kl. 08:49
|
|
Bus 192
|
|
Buddingevej (Nybrovej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Dan Turells Plads (Vangedevej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Ellemosevej (Ellegårdsvej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Kildegårdsvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 09:08
|
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 09:17
|
|
Kl. 09:17
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 09:19
|
|
Kl. 09:19
|
|
|
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
|