|
Sundbyvester Plads
|
|
|
Kl. 12:03
|
|
Bus 35
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Willumsvej (Amagerbrogade)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Randkløve Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Amager Landevej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Gammel Kirkevej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Skyttehøj (Amager Landevej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Maglebo (Amager Landevej)
|
Kl. 12:08
|
|
Kl. 12:08
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Højskole Allé (Amager Landevej)
|
Kl. 12:10
|
|
Kl. 12:10
|
|
|
|
Tømmerup Stationsvej (Amager Landevej)
|
Kl. 12:11
|
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
Østbirk Allé (Tømmerupvej)
|
Kl. 12:12
|
|
Kl. 12:12
|
|
|
|
Høgsbrovej (Tømmerupvej)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Tømmerup (Englandsvej)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Store Magleby (Englandsvej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Dragør Rådhus (Kirkevej)
|
Kl. 12:16
|
|
Kl. 12:16
|
|
|
|
Slørvej (Kirkevej)
|
Kl. 12:18
|
|
Kl. 12:18
|
|
|
|
HF Maglebylund (Kirkevej)
|
Kl. 12:19
|
|
Kl. 12:19
|
|
|
|
Jægervej (Kirkevej)
|
Kl. 12:20
|
|
Kl. 12:20
|
|
|
|
Dragør Kirke (Kirkevej)
|
Kl. 12:21
|
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
Kongevejen (Stationsvej)
|
Kl. 12:22
|
|
Kl. 12:22
|
|
Bus 35
|
|
F.J. Madsens Vej (Stationsvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
Nordre Tangvej (Stationsvej)
|
Kl. 12:23
|
|
Kl. 12:23
|
|
|
|
D. B. Dirchsens Allé (Nordre Dragørvej)
|
Kl. 12:24
|
|
Kl. 12:24
|
|
|
|
A.P. Møllers Allé
|
Kl. 12:25
|
|
Kl. 12:25
|
|
|
|
A. P. Møllers Allé, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 12:27
|
|
Kl. 12:27
|
|
|
|
Lufthavnen Øst, Kystvejen (Kystvejen)
|
Kl. 12:30
|
|
Kl. 12:30
|
|
|
|
Postnord (Kystvejen)
|
Kl. 12:31
|
|
Kl. 12:31
|
|
|
|
DSB Hallen (Kystvejen)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Cirklen (Kystvejen)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
|