|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 18:54
|
|
Bus 310R
|
|
Trekløverskolen, Falkenborg (Frederiksborggade)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Agervej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:55
|
|
Kl. 18:55
|
|
|
|
Ådalsvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:56
|
|
|
|
Sti til Nordsjællands Hospital - Frederikssund
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Lundekærgård (J.F. Willumsens Vej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Varmedalsvej (Hørup Skovvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Højskolevej (Hørup Skovvej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
Hørupvej (Hørup Skovvej)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Hørup Skovvej)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Håndværkervangen (Strandstræde)
|
Kl. 19:06
|
|
Kl. 19:06
|
|
|
|
Slangerup Skole, Byvang (Strandstræde)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Slangerup Rutebilstation
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Øvej (Københavnsvej)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Tulipanvej (Københavnsvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Ny Øvej (Københavnsvej)
|
Kl. 19:10
|
|
Kl. 19:10
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Københavnsvej)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Lindholmvej (Københavnsvej)
|
Kl. 19:12
|
|
Kl. 19:12
|
|
|
|
Uggeløse Skov - Vest (Hørup Skovvej)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
Engledsvej (Slangerupvej)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Slangerupvej (Mosegårdsvej)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
Uggeløse (Uggeløse Bygade)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Nyvangsvej (Lynge Stationsvej)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Lynge, Hillerødvej (Lynge Stationsvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Ganløsevej (Slangerupvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Barresøgård (Slangerupvej)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
Nymøllevej (Slangerupvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Stutsborg Rideskole (Slangerupvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
Lillevangsvej (Slangerupvej)
|
Kl. 19:25
|
|
Kl. 19:25
|
|
|
|
Paltholmvej (Slangerupvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
Slangerupvej (Hørmarken)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Farum Midtpunkt (Frederiksborgvej)
|
Kl. 19:28
|
|
Kl. 19:28
|
|
|
|
Farum Bytorv (Frederiksborgvej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 19:36
|
|
|
|
|