|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
|
|
Kl. 07:25
|
|
Bus 36
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Amager Strandvej (Skøjtevej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 07:32
|
|
Kl. 07:32
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Tårnbyvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
|