|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 08:49
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Kirke Værløse Kirke (Kildebakken)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
Knud Hjortøsvej (Bygaden)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
Storkekrogen (Bygaden)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 08:55
|
|
Kl. 08:55
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:57
|
|
Kl. 08:57
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 08:59
|
|
Kl. 08:59
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:00
|
|
Kl. 09:00
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 09:03
|
|
Kl. 09:03
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 09:07
|
|
Kl. 09:07
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 09:08
|
|
|
|
|