|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
|
|
Kl. 06:28
|
|
Bus 600S
|
|
Astersvej (Østre Ringvej)
|
Kl. 06:30
|
|
Kl. 06:30
|
|
|
|
Østre Ringvej (Vindingevej)
|
Kl. 06:32
|
|
Kl. 06:32
|
|
|
|
Højvanggård (Tingvej)
|
Kl. 06:35
|
|
Kl. 06:35
|
|
|
|
Vindinge, Rosenvang (Tunevej)
|
Kl. 06:36
|
|
Kl. 06:36
|
|
|
|
Vindinge, Stenlandsvej (Tunevej)
|
Kl. 06:37
|
|
Kl. 06:37
|
|
|
|
Mosestykket (Roskildevej)
|
Kl. 06:38
|
|
Kl. 06:38
|
|
|
|
Tune Kirke (Nørregade)
|
Kl. 06:44
|
|
Kl. 06:44
|
|
|
|
Tune Center (Nørregade)
|
Kl. 06:45
|
|
Kl. 06:45
|
|
|
|
Pilevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 06:46
|
|
Kl. 06:46
|
|
|
|
Lotusvej (Tune Parkvej)
|
Kl. 06:47
|
|
Kl. 06:47
|
|
|
|
Åkandevej (Tune Parkvej)
|
Kl. 06:48
|
|
Kl. 06:48
|
|
|
|
Tune Kursuscenter (Grevevej)
|
Kl. 06:50
|
|
Kl. 06:50
|
|
|
|
Vesterbjerg
|
Kl. 06:53
|
|
Kl. 06:53
|
|
|
|
Grevetoften (Greve Bygade)
|
Kl. 06:54
|
|
Kl. 06:54
|
|
|
|
Greve Centervej (Greve Landevej)
|
Kl. 06:55
|
|
Kl. 06:55
|
|
|
|
Ventrupvej (Greve Centervej)
|
Kl. 06:56
|
|
Kl. 06:56
|
|
|
|
Ventrupparken (Greve Centervej)
|
Kl. 06:57
|
|
Kl. 06:57
|
|
|
|
Blågårdsvej (Greve Centervej)
|
Kl. 06:59
|
|
Kl. 06:59
|
|
|
|
Hedelyparken (Greve Centervej)
|
Kl. 07:00
|
|
Kl. 07:00
|
|
|
|
Greve St.
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Greve Borgerhus (Lillevangsvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Krogager (Eriksmindevej)
|
Kl. 07:08
|
|
Kl. 07:08
|
|
|
|
|
Hundige Kirke (Eriksmindevej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Gersagerparken (Godsvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Waves, Hundige (Hundige Centervej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Hundige St.
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
|