|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 18:20
|
|
Bus 318
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 18:21
|
|
Kl. 18:21
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 18:22
|
|
Kl. 18:22
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 18:23
|
|
Kl. 18:23
|
|
|
|
Færgegård (Skovnæsvej)
|
Kl. 18:25
|
|
Kl. 18:25
|
|
|
|
Egelundsvej (Skovnæsvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Gerlev (Bygaden)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Tørslev (Tørslevvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Vestergade (Østergade)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Skuldelev Kirke (Østergade)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Fjordlandsskolen, Skuldelev (Østergade)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Egevej (Østbyvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Kildevej (Østbyvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Teglværksvej (Østbyvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Østby (Baunehøjvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Sønderby (Skovvejen)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Selsø Kirke (Selsøvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Manderup (Selsøvej)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Vibevej, Marbækhallen (Selsøvej)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Kærvej (Selsøvej)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Skibby Kirke (Saltsøvej)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Irisvej (Rosenvænget)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Skibby, Bymidten (Hovedgaden)
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
|