|
Lyngby St. (Jernbanepladsen)
|
|
|
Kl. 13:49
|
|
Bus 192
|
|
Buddingevej (Nybrovej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 13:58
|
|
Kl. 13:58
|
|
|
|
Dan Turells Plads (Vangedevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Ellemosevej (Ellegårdsvej)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:08
|
|
Kl. 14:08
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 14:12
|
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Hellerup Fritidscenter (Gersonsvej)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Tranegårdsvej (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Vingårds Allé (Hartmannsvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Bregnegårdsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Stigaardsvej (Maglemosevej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Charlottenlund Fort (Strandvejen)
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|