|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 10:08
|
|
Bus 192
|
|
Rygårds Allé (Hellerupvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Bernstorffsvej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Ellegårdsvej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Kærvangen (Ellegårdsvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Vangede St. (Ellegårdsvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Fuglegårdsvej (Vangedevej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Skolebakken (Vangedevej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Vangede, Ved Bommen (Vangedevej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Brogårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Egebjerg Plejehjem (Nybrovej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Lagergårdsvej (Nybrovej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Mariebjergvej (Nybrovej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Pilevænget (Nybrovej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Lyngby St.
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
|