|
Hastrup, Fasanvej (Langelandsvej)
|
|
|
Kl. 17:09
|
|
Bus 101A
|
|
Hastrupparken (Langelandsvej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Hastrupskolen (Langelandsvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Lerbæk Torv (Søsvinget)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Klemmenstrupgård (Søsvinget)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Vandstjernevej (Søsvinget)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Brudelysvej (Søsvinget)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Bregnevej (Marksvinget)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Blåbærparken (Marksvinget)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Boholtecentret (Marksvinget)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Marksvinget (Parkvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Ellemarken (Parkvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Skellet (Parkvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Gymnasievej (Parkvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Torvebyen (Blegdammen)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Bjerggade (Niels Juels Gade)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Møllebo Omsorgscenter (Nørre Boulevard)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Græsmarksvej (Nørre Boulevard)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
Uglevej (Stensbjergvej)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Norsvej (Stensbjergvej)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Køge Sygehus (Lykkebækvej)
|
Kl. 17:34
|
|
Kl. 17:34
|
|
|
|
|
Ølby St.
|
Kl. 17:36
|
|
|
|
|