|
Løkken Busterminal (Løkken)
|
|
|
Kl. 08:30
|
|
Bus 71
|
|
|
Jørgen Jensens Vej (Trudslevvej / Hjørring Kom.)
|
Kl. 08:34
|
|
Kl. 08:34
|
|
|
|
|
Ingstrup (Hovedgaden / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 08:37
|
|
Kl. 08:37
|
|
|
|
|
Saltum Kirke (Tinghøjgade / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
|
Fælledvej (Tinghøjgade / Saltum)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
|
Saltum Bymidte (Søndergade / Jammerbugt Komm)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
|
Purkærvej (Løkkenvej / Pandrup)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
|
Pandrup Torv (Bredgade / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
|
Pandrup Bibliotek (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 08:50
|
|
Kl. 08:50
|
|
|
|
|
Pandrup Plejecenter (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 08:51
|
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
|
Industrivej (Bredgade / Pandrup)
|
Kl. 08:52
|
|
Kl. 08:52
|
|
|
|
|
Jetsmark Idrætscenter (Bredgade / Jammerbugt Kom.)
|
Kl. 08:53
|
|
Kl. 08:53
|
|
|
|
|
Skolecenter Jetsmark (Kås / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 08:54
|
|
Kl. 08:54
|
|
|
|
|
Kås Midtby (Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 08:56
|
|
Kl. 08:56
|
|
|
|
|
Tranekærvej (Omfartsvejen / Jammerbugt Komm.)
|
Kl. 08:58
|
|
Kl. 08:58
|
|
|
|
|
Ryå Mejeri (Brogårdsvej / Aabybro)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
|
Aabybro Plejehjem (Vestergade / Aabybro)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
|
Aabybro Busterminal
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
C
|
|
Møllevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 09:05
|
|
Kl. 09:05
|
|
|
|
|
Mølhavevej (Østergade / Aabybro)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
|
VUC Jammerbugt (Teknologiparken / Aabybro Syd)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
|
Haldagervej (Thistedvej / Jammerbugt Kommune)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
|
Lerbæk (Thisted Landevej / Aalborg)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
|
Vejlen (Thisted Landevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
|
Flyvestationen (Thistedvej / Vadum)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
|
Aalborg Lufthavn (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
|
Hovedværkstedet (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
|
Tagholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
|
Stenholm (Lufthavnsvej / Nørresundby)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
|
Åvej (Thistedvej / Nørresundby)
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
|
Lindholm St. (Nærbanevej / Nørresundby)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
|
Vesterbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 09:31
|
|
Kl. 09:31
|
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
|
Prinsensgade (Aalborg)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
|
C2
|