|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 10:37
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
|