|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 10:54
|
|
Bus 1
|
|
Bavnehøjalle (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Idavej / Bøjdenvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Hebevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Statsfængslet / Ladegårdsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Åparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Danehofskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Kirkepladsen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Nybrogade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Wørishøffersgade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Christianlundsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Johs. Høirupsvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Nordmarksvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Stentevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Møllervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Møllervangen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Skaboeshusevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Rævebakkeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Hjortevænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Strandvænget (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Skovparken (Nyborg Kommune)
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
|