|
Farum St.
|
|
|
Kl. 14:16
|
|
Bus 334
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads (Bistrupvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
|