|
Korsørvej (Idagårdsvej)
|
|
|
Kl. 18:37
|
|
Bus 903
|
|
Søndervang (Idagårdsvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Afrikavej (Idagårdsvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Ærøvej
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Agersøvej (Idagårdsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Idagårds Allé (Idagårdsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Bilka (Sdr.Ringgade)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Anholtvej (Antvorskov Allé)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Svømmehallen (Antvorskov Allé)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Plejecentret Antvorskov (Antvorskov Allé)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Slotsalleen (Slotsvænget)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Priorgade (Slotsvænget)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Klosterhaven (Bjergbygade)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
Bredegade (Bjergbygade)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
H. P. Hansens Plads (Korsgade)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
City3 (Jernbanegade)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 18:56
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Elmevej (Valbyvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
|
Kl. 19:02
|
|
Kl. 19:02
|
|
|
|
|
Blomstergården (Rosenkildevej)
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
|